Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Soferi profesionisti
 Incepator - Forum : General : Soferi profesionisti
Message Icon Topic: Chestionarele de p net Post Reply Post New Topic
<< Prev Page  of 4 Next >>
Author Message
MaDog
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote MaDog Replybullet Posted: 07/Iulie/2008 at 11:59
Victor  aici la mine coruptia e la ea aksaLOL n-au dekt sa se autosesizezeAngry cei  care sunt in masura  ,aici viata decurge dupa o vorba "manelista" DAI UN BAN ,DA STAI IN FATATongue
IP IP Logged
MaDog
Newbie
Newbie

Quote MaDog Replybullet Posted: 07/Iulie/2008 at 12:08

Inca ceva pt u si lacramioara nu ma intelegeti gresit va dau dreptate am d vizitat 2 colegi la spital proaspeti soferi kre au facut accident amandoi in decursul unei saptamani  acum ma duc la spital la ei cu compotCry,si ink 3 prieteni care sambata seara s-au dat peste cap cu masina d 3 ori si au scapat  din fericire nevatamati lucrru c nu pot sa il spun si despre masina  INCEPATORI care s-au chinuit d cate 3-4 ori sa ia b-ul si la 1 saptamana ii vad in ziar asa k va dau dreptate dar  sa nu ii bagam p toti in aceasi oala nu toti incepatorii  trebuie neaparat sa faca si accident principalul motiv al accidentelor este VITEZA EXCESIVADeadDead s grabesc baga viteza sa faca si impresii scarturi si tot tacamul k sa fie vazuti d fete acest fenomen nu poate fi oprit dar poate fi incetinit cu aj. instructorului el iti formeaza modul u d a conduce; PAREREA MEAStar

IP IP Logged
MaDog
Newbie
Newbie

Quote MaDog Replybullet Posted: 10/Iulie/2008 at 06:12
kyrra27  ai dat la misto ex cu aurolacu?k o ironie a sortii am vazut la stirile d la ora 13 exact exemplul tauShockedShocked dar soferul poate fi declarat nevinovatSmile

Edited by MaDog - 10/Iulie/2008 at 06:13
IP IP Logged
alexbv3000
Senior Member
Senior Member

Quote alexbv3000 Replybullet Posted: 10/Iulie/2008 at 12:44
Si pt asta chiar trebuia sa faci triple posting?
IP IP Logged
kyrra27
Senior Member
Senior Member

Quote kyrra27 Replybullet Posted: 10/Iulie/2008 at 15:29
Originally posted by MaDog

kyrra27 ai dat la misto ex cu aurolacu?k o ironie a sortii am vazut la stirile d la ora 13 exact exemplul tauShockedShocked dar soferul poate fi declarat nevinovatSmile

Din pacate, tatal unei cunostinte , cu ani in urma, a parcat camionul in fata casei urmand sa plece dimineata devreme in cursa; si plecand el asa ,inca pe noapte, liniste din toate partile , ca la sat, nu a mai verificat ca unul care bause mai mult , s-a pus sa doarma sprijinit de roata din spate a camionului . Rezultatul , dezastru : un mort si soferul ,om, integru dealtfel, cu calitati, de treaba, cu ani de experienta, ...bla-bla... a petrecut ani prin procese si puscarie ... Doua familii distruse ...
Scuze de oftopic si-mi pare rau daca ti-a picat prost.
Sa-ti mearga bine si tie si noua tuturor !
IP IP Logged
aburilus
Senior Member
Senior Member

Quote aburilus Replybullet Posted: 10/Iulie/2008 at 15:53
http://www.protv.ro/stiri/eveniment/moarte-cumplita-sub-rotile-unui-tir-pentru-un-om-al-strazii.html
IP IP Logged
alexbv3000
Senior Member
Senior Member

Quote alexbv3000 Replybullet Posted: 10/Iulie/2008 at 16:08
Originally posted by aburilus

http://www.protv.ro/stiri/eveniment/moarte-cumplita-sub-rotile-unui-tir-pentru-un-om-al-strazii.html

And here go again
IP IP Logged
ciypriyan
Newbie
Newbie

Quote ciypriyan Replybullet Posted: 17/Iulie/2008 at 03:08
http://www.autogeneral.ro/chestionare_mecanica.php fa-le pe astea de aici , is bune ;) .
IP IP Logged
MaDog
Newbie
Newbie

Quote MaDog Replybullet Posted: 17/Iulie/2008 at 04:00
sunt praf si astea Thumbs%20Down,mai ales intrebarea asta:care dintre indicatoare interzice accesul vehiculelor care transporta subs. explozive sau usor inflamabile si iti da indicatorul corect si mai da ink 2 indicatoare (1:accesul int.veh.destinate trans. d marfuri 2:accesul int. autovehiculelor cu ex.  motocicletelor fara atas) si c raspuns crezi k e bun?
IP IP Logged
ciypriyan
Newbie
Newbie

Quote ciypriyan Replybullet Posted: 17/Iulie/2008 at 04:27
eu am chestionare de mecanica acasa , iar intrebarile de mecanica is bune , se dau si la examen , am dat de curand C .cele de legislatie o mai fi gresite ;) .succes
IP IP Logged
<< Prev Page  of 4 Next >>
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Incepator.ro