Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Soferi profesionisti
 Incepator - Forum : General : Soferi profesionisti
Message Icon Topic: AJUTOR!!! Ce sa invat pt cat C?(Topic Closed Topic Closed) Post Reply Post New Topic
Author Message
Shady
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
bullet Topic: AJUTOR!!! Ce sa invat pt cat C?
    Posted: 17/Noiembrie/2008 at 14:06
Buna seara! am deschis acest topic pt k vreau sa ma programez si eu peste vreo 2-3 saptamani la categoria C si nu stiu ce carte ar fi recomandat sa invat. nu cunosc pe nimeni care sa fi dat examen la categoria C pe calculator si va rog daca ma poate ajuta cineva, sa imi recomande o carte, un site, orice! Multumesc anticipat!

Edited by Shady - 17/Noiembrie/2008 at 14:08
IP IP Logged
srN
Newbie
Newbie

bullet Posted: 24/Noiembrie/2008 at 11:50
shalut mai eu am o carte de la SCOALA UNICOM ce cuprinde curs de legislatie conducere preventiva si Mecanica si esti explicita cu desene cu tot pana mea eu am invatzat de pe ea dar sincer nu prea le pricep asha bine dar e buna cartea numai ca problema e la mn :)) mie trebuie sa imi explice cineva ca sa pricep ceva ca altfel citesc si ramane citit nu si priceput eu il am pe tata care e sofer de peste 20 de ani si le are cu mecanica dar u dak nu ai pe nimeni invata din carte si mai era un program ce il pogi gasi pe net AUTO B + si are si curs de legislatie si mecanica si tot poti incerca si cu ce scrie in prog ala si intrebarile din cursul ala :D pe mn ma ajutat cursul acela pe calc Auto B + la testul de la sk de soferi si l-am promovat dar nush dak o sa ma ajute si la polite am sa vad oricum BafTa :X
IP IP Logged
Shady
Newbie
Newbie

bullet Posted: 05/Ianuarie/2009 at 07:39
ms mult pt sfaturi, dar cunosc pe cineva care a invatat din cartea de C+D de la National si a luat...+mecanica din cartea pt B...ce ma bucura k nu mai sunt 1471 de intrebari cum erau la B:|.is 155:X.pe langa ce am invatat pt B zic ca-i floare la ureche:D.acuma o sa vad rezultatu dupa ce invat...sper sa iau:D.revin q stiri:-"
IP IP Logged
andrei187
Newbie
Newbie

bullet Posted: 26/Martie/2009 at 16:29
buna seara am si eu o intrebare ce carti sa mai iau k sa pot lua sala odata pt cateoria c si c+e k am deja 2 carti s am cazut de 2 ori o carte de la editura national 2008 si una de la editura calipso.multumesk astept raspunsuri
IP IP Logged
aburilus
Senior Member
Senior Member

bullet Posted: 26/Martie/2009 at 17:12
Nu mai posta in toate topicurile pe care le vezi in fata. M-am saturat sa-ti tot sterg vreo 15 posturi puse in te miri ce topicuri unde nu avea nici in clin nici in maneca cu categoria C si cartile/chestionarele pe care le cauti.
In unul e de ajuns. Cine stie, iti raspunde

Edited by aburilus - 26/Martie/2009 at 17:13
IP IP Logged
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum