Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
... dar am nevoie de ajutor!
 Incepator - Forum : Am carnet... : ... dar am nevoie de ajutor!
Message Icon Topic: Mi-e inca frica sa conduc, desi am carnet Post Reply Post New Topic
<< Prev Page  of 9
Author Message
AdeBV
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote AdeBV Replybullet Posted: 05/Noiembrie/2013 at 15:40
Multumim pt sfaturi! Aveti mare dreptate. Asa mi-a spus si instructorul meu: incet si sigur! Important este sa ajungem cu bine la destinatie.
Noi suntem incepatori si nu avem abilitatile dvs, ale celor cu vechime. Numai un om inconstient ar putea crede ca, daca are carnet, desi este incepator, se poate avanta cum spuneti dvs "ca-n razboi". Din pacate, observ ca nu prea e loc pentru toata lumea in trafic. Noi suntem considerati "fraieri" si de cate ori n-am patit-o: m-au claxonat, m-au flash-uit, m-au injurat, mi-au facut diverse gesturi obscene si, cel mai rau, mi s-a intamplat de doua ori ca o masina sa ma depaseasca foarte aproape, sa intre direct in fata mea si sa franeze brusc, in "speranta" ca eu o sa intru in plin. Nu s-a intamplat asa, fiindca am fost pe faza, dar m-au descurajat foarte tare aceste intamplari.
De aceea imi este frica sa conduc singura prin orasul acesta destul de mare si agitat.
IP IP Logged
dorin1968
Newbie
Newbie

Quote dorin1968 Replybullet Posted: 15/Aprilie/2014 at 05:44
sarut-mana ! suntem o echipa de 2 instructori auto cu f multa experienta si cu peste 1.500.000 de km parcursi pe diverse tipuri de masini si in toate conditiile de drum, care ne oferim serviciile exact ptr a venii in ajutorul persoanelor cu probleme ca ale dvs. ideea ne-a venit atunci cand am fost pusi in situatia de a ne ajuta sotiile sau copiii sau prietenii sa scape de angoase si sa devina conducatori auto responsabili, curajosi si care sa conduca din placere. daca sunteti interesata de oferta noastra, ne puteti contacta prin e-mail dr.dorinpana@yahoo.com

Edited by dorin1968 - 15/Aprilie/2014 at 05:46
IP IP Logged
AdeBV
Newbie
Newbie

Quote AdeBV Replybullet Posted: 06/Iunie/2014 at 12:27

Nu sunt sigura ca mesajul de mai sus imi era neaparat mie adresat, dar daca este asa, atunci trebuie sa va spun ca am cateva motive pt care nu voi putea apela la ajutorul dvs:
1 - eu sunt din Brasov;
2 - aici, in Brasov, am cel mai fain instructor, care ma ajuta in toate cate se poate, ori de cate ori este nevoie
In rest, va felicit pentru initiativa si va doresc succes in a ajuta cat mai multe persoane care intr-adevar au nevoie.
IP IP Logged
<< Prev Page  of 9
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Incepator.ro