Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Scoala mea, instructorul meu
 Incepator - Forum : General : Scoala mea, instructorul meu
Message Icon Topic: Ora de condus(Topic Closed Topic Closed) Post Reply Post New Topic
<< Prev Page  of 7 Next >>
Author Message
shumi
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
bullet Posted: 18/Mai/2006 at 15:12
Inseamna ca asta e boala generala... Si al meu intelege sa-si faca cumparaturile in timpul orelor mele! Mai nou ma lasa parcat pe interzis cu avariile aprinse!
Ce explicatii?! E razna rau... Citeste ziarul si se mai uita din cand in cand pe unde merg... Mai am 2 sedinte si termin! Dupa dau si numele scolii!
Cand ati zambit ultima oara unui sofer de BMW?!
IP IP Logged
cool_guy
Newbie
Newbie

bullet Posted: 22/Mai/2006 at 10:50
Fratzilor, o fi citit asta topicul ca s-a schimbat! Mai am 3 sedinte si parca e altul: amabil, atent... Ce dreaq o fi cu el?
IP IP Logged
mihapet
Newbie
Newbie

bullet Posted: 23/Mai/2006 at 03:40
eu fac scoala tot la una dintre cele doua mentionate mai sus. nu stiu de ce dar fraza postata de glkaciari(parca) si anume k in buc nu ai nevoie de garari, mi-s spus-o si instructorul meu. cred k avem acelasi instructor.
miha
IP IP Logged
elen_udrea
Newbie
Newbie

bullet Posted: 24/Mai/2006 at 06:59
Originally posted by cool_guy

Fratzilor, cat tine o ora la instructorul vostru? Ca la al meu cica sunt 2h si daca vreo 50 de minute sunt dedicate condusului e miracol!

Ei nu 50 de minute dar vreo 30 tot le pierd intr-o sedinta pe 'comisioane'... De zici ca ma pregatesc sa lucrez pentru 'DHL'...
IP IP Logged
StefanT
Groupie
Groupie

bullet Posted: 24/Mai/2006 at 15:26

[QUOTE=graclari]...ca de la bucurestean la bucurestean, la una dintre ele . Insa, nu cred ca e corect sa judeci o scoala intreaga prin prisma unor angajati....QUOTE]

Cum asa?! Si atunci cine da valoarea scolii? Directorul sau dotarea tehnica?

IP IP Logged
gabicuta
Moderator Group
Moderator Group

bullet Posted: 25/Mai/2006 at 02:26

Ai dreptate aici intr-un fel. Instructorii sunt oameni si oameni. O scoala poate avea instructori buni si prosti. Eu cred ca doar am avut ghinion si am nimerit cel mai prost instructor din scoala aia. Daca toata scoala ar fi fost asa, nu mai inteleg atunci de ce din momentul programarii pana la prima ora de sofat a trebuit sa astept o luna pt un instructor liber.

"Daca toate masinile vin spre tine, esti pe banda gresita." Murphy
IP IP Logged
StefanT
Groupie
Groupie

bullet Posted: 25/Mai/2006 at 10:27
Sunt 2 variante! Prima: scoala mai veche care candva a mers bine, si acum din cauza salariilor mici, instructorii sunt dezinteresati si aleg sa-si faca cursurile in parcare la Cora, Metro, etc. 'Deteriorarea' conditiilor nu a ajuns inca prin forumuri si in folclor si astfel justifica volumul mare de persoane scolarizate si conditiile proaste.
A doua: probabil aplicarea proverbului "padure fara uscaturi, nu exista", si am zis totul.
Nu poti si nu pot sti care se aplica in cazul de fata...
IP IP Logged
mihai_87
Newbie
Newbie

bullet Posted: 29/Mai/2006 at 05:49
Originally posted by cool_guy

Fratzilor, cat tine o ora la instructorul vostru? Ca la al meu cica sunt 2h si daca vreo 50 de minute sunt dedicate condusului e miracol!

Da sa fi furat la ore, tu stiind ca ti-au mai ramas 4 si instructorul sa-ti spuna ca daca mai vrei trebuie sa platesti 'ceva', ti sa intamplat?
IP IP Logged
shumi
Newbie
Newbie

bullet Posted: 30/Mai/2006 at 03:36
Scoala de soferi este dinu... Acum c-am terminat pot sa le dau numele!
Cand ati zambit ultima oara unui sofer de BMW?!
IP IP Logged
Sc mea
Guest
Guest

bullet Posted: 21/Iunie/2006 at 14:38

Eu am terminat de curand scoala...Urmeaza examenul, pe 5 iulie, tineti-mi pumnii.

Scoala mea se cheama Admis, mi-a placut mult numele ! mai gasisem una, "vreau permis!", m-a amuzat, pozti sa vrei mult si bine...Am fost norocoasa in privinta instructorului, un om minunat, Dorin Rosu se numeste, il recomand tuturor.

IP IP Logged
<< Prev Page  of 7 Next >>
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Incepator.ro