Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Examenul
 Incepator - Forum : General : Examenul
Message Icon Topic: Examinatori nashpeti Post Reply Post New Topic
<< Prev Page  of 13
Author Message
driverX
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote driverX Replybullet Posted: 21/Septembrie/2011 at 14:56
a dat cumva cineva din galati cu com. petrica bejan?
IP IP Logged
sTraGoPuLoS11
Newbie
Newbie

Quote sTraGoPuLoS11 Replybullet Posted: 23/Mai/2017 at 23:18
DATORITA ACESTUI SOARE AM PICAT EXAMENUL AUTO ( PROBA PRACTICA LA TRASEU ) RECUNOSC CA AM FACUT O SINGURA GRESEALA , AM DAT CU SPATELE 50 DE METRI , AM OPRIT IAR ACESTA A SPUS LA ORDINUL MEU TE ROG SA CONTINUI , I AM SPUS CA NU AM VOIE DEOARECE URMEAZA O INTERSECTIE CU UN DRUM PRIORITAR SI EL A SPUS LA ORDINUL MEU CONTINUA , AM CONTINUAT SI MA TAXAT , MI -A SPUS CA NU STIU SA MERG DREPT , ERAM INTR UN SENS GIRATORIU SI A SPUS SA FAC SENSUL SI SA CONTINUI PE A 3 A IESIRE PE BANDA NR 2 , ASA AM SI FACUT , DAR PE ACEASTA LA 20 DE METRI DE SENS ERA O DUBA PARCATA IN FATA UNEI TRECERI , M AM ASIGURAT AM SEMNALIZAT SI AM SCHIMBAT DIRECTIA DE MERS PE BANDA 1 , BINEINTELES MA TAXAT .. NU AM AVUT BANI SA DAU ACEA SPAGA ( BLAT CUM SE SPUNE ) SI NICI NU SUNT DEACORD , TOTI ELEVII SI INSTRUCTORII DE LA SCOALA LA CARE AM FACUT ORE DE CONDUS M AU LAUDAT PENTRU CUM CONDUC SI AU INCONTINUARE INCREDERE 100 % IN MINE . ACEST SOARE MI A VORBIT FOARTE IN NAS SI MA PICAT IN 11 MINUTE CU 46 DE PUNCTE .. DACA VOUA V AR APAREA IN MIJLOCUL STRAZII UN PIETON CARE TRECE AIUREA .. DATI PESTE EL SAU OPRITI ? MIE MI AU APARUT 3 ! SI DA AM FOST TAXAT CA AM DAT PRIORITATE CELOR IN NEDREPT ( TREBUIA SA DAU PESTE EI ) . ACEST SOARE MI A STRICAT CEL MAI FRUMOS VIS DE 2 LUNI POT SPUNE CA SUFAR PE NEDREPTATEA CARE EL A FACUT O SI MA SIMT PROST PENTRU CA STIU CA DACA FAC CONTESTATIE TOT EU O IAU IN FREZA ... NU ESTE CORECT CE SE INTAMPLA .. UN PERMIS ESTE O REALIZARE PENTRU UN TANAR DE 23 DE ANI CARE VREA SA MUNCEASCA POATE IN STRAINATATE PENTRU CA LA NOI IN TARA STIM BINE CA SALARIUL ESTE MIC .. POATE ACEI 300 DE EURO CARE AR FII TREBUIT SA II DAU LUI SUNT ULTIMII MEI BANUTI DIN CASA ... DE CE SA II DAU LUI ? DACA AS FII UN SOFER PROST AS SPUNE SA PIC DAR AM CURAJ LA ORICE ORA SA II DEMONSTREZ CA SUNT BUN
IP IP Logged
sTraGoPuLoS11
Newbie
Newbie

Quote sTraGoPuLoS11 Replybullet Posted: 23/Mai/2017 at 23:21
ACEST SOARE ESTE UN NESIMTIT SI MERITA BATUT BATUT SI IAR BATUT ! ESTE UN OM CARE LA EXAMEN ITI VORBESTE IN NAS .. ATAT SPUN .. DACA IN TIMPUL EXAMENULUI DE CONDUS V AR APAREA 3 PIETONI IN DE CURS DE 11 MINUTE IN MIJLOCUL STRAZII .. CE AR TREBUI SA FACETI .. OPRIM SAU DAM PESTE EI ? ( NEACORDARE DE PRIORITATE CELOR IN NEDREPT ) 46 DE PUNCTE CA NU AM DAT PESTE 3 OAMENI CU MINTEA INCEATA CARE TREC STRADA AIUREA ! MULTUMESC DOMNU SOARE CA M AI FACUT SA MA SIMT DEZAMAGIT DE MINE SI CA STAU SUPARAT DE 2 LUNI DIN CAUZA TA CA NU TI AI LUAT TU DREPTU DE SMECHER ! TRAIASCA POLITIA ROMANA
IP IP Logged
Jonny29
Newbie
Newbie

Quote Jonny29 Replybullet Posted: 16/Iunie/2017 at 11:38
In Pitesti stiti ceva de vreun examinator naspa?Ma refer acum pe 2017 am inteles ca ii tot schimba
IP IP Logged
<< Prev Page  of 13
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Incepator.ro