Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Practica
 Incepator - Forum : General : Practica
Message Icon Topic: soferi incepatori de tir - sfaturi Post Reply Post New Topic
Author Message
emaema
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote emaema Replybullet Topic: soferi incepatori de tir - sfaturi
    Posted: 22/August/2013 at 06:25
Salut la toata lumea ,

In primul rand sunt noua pe aici si am vrut sa intru pentru ca sotul meu a cautat timp de 2 ani sa se angajeze pe tir si nu a gasit,pe langa faptul ca nimani nu da prea multe detalii si nimeni nu te invata , am trimis peste 500 cv -uri + cate s-au dus personal si cate telefoane au fost date cu raspunsuri negative : ""imi pare rau dar nu ave-ti experienta " , "imi pare rau dar nu angajam asa tineri - are 33 ani...", " daca mai cunoste-ti pe cineva in firma sa va ia pe camion cu el da , dca nu nu" etc..... epuizati si fara sperante , am luat toate site-urile si forumurile de pe google si am inceput sa facem lista cu firmele de transport , apoi am cautat numere de telefon si adrese de maill si dupa ce am avut toate actele gata am inceput sa retrimitem cv -uri si sa sunam, ca pana la urma sa reusim :)) acum lucram in Nord ! daca este cineva interesat de mai multe detalii sa-mi comunicati .
IP IP Logged
terra7
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote terra7 Replybullet Posted: 22/August/2013 at 14:34
Salut!

Te poti uita pe topic-uri mai vechi.

Uite unul:

http://www.incepator.ro/forum/forum_posts.asp?TID=2932
IP IP Logged
Post Reply Post New Topic