Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Intreaba instructorul
 Incepator - Forum : General : Intreaba instructorul
Message Icon Topic: De ce se fac doar doua sedinte pe saptamana? Post Reply Post New Topic
Author Message
Ducu
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote Ducu Replybullet Topic: De ce se fac doar doua sedinte pe saptamana?
    Posted: 02/Octombrie/2015 at 11:24
Am si eu o nedumerire: de ce practica se face doar cate doua sedinte/saptamana, si nu se desfasoara ca orele de legislatie zilnic? De ce trebuie sa mai dureze practica inca o luna de zile si ceva, cand ai putea termina toate sedintele in maximum 3 saptamani (daca ai face cate o sedinta zilnic de L-V)?
Care e rostul sa te lungeasca atata? Mie mi se pare aiurea sa stau sa astept 4-5 zile intre sedinte, timp in care pot sa uit mare parte din sedinta trecuta. Asa daca as face in fiecare zi, imi intru rapid in deprinderi, termin scoala repede si dau examenul si am terminat totul intr-o luna de zile!
Nu prea imi convine s-o lungesc pe banii mei, sa fiu sincer!
E vorba ca nu au instructorii timp, avand multi cursanti, ca nu primesc cota de benzina, sau care-i treaba?Confused

IP IP Logged
stefanmcm
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote stefanmcm Replybullet Posted: 02/Octombrie/2015 at 11:38
In functie de programul instructorului, plus ca mai intervin si examenele si cei care au ora in ziua unui examen trebuie reprogramati.
IP IP Logged
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Incepator.ro