Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Intreaba instructorul
 Incepator - Forum : General : Intreaba instructorul
Message Icon Topic: Probleme la transferul la o alta scoala de soferi Post Reply Post New Topic
Author Message
jinny
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote jinny Replybullet Topic: Probleme la transferul la o alta scoala de soferi
    Posted: 07/Aprilie/2016 at 11:05
Buna ziua. Sint inscris la o scoala de soferi si vreau sa ma transfer la alta.La inceput am discutat la telefon, a spus sa asptept cateva ore ca ma suna cand are timp, in ziua respectiva nu a mai sunat, a mai trecut inca o zi nici un semn si urmatoarea zi am sunat din nou, cand am sunat mi-a spus sa vin la scoala cu o cerere, am mers cu cererea , nu a fost multumit de cerere si a zis sa revin cu alta cerere scrisa mai bine, desi nu avea greseli gramaticale si era facuta dupa model cerere tip.
Patronul refuza sa-mi elibereza sau sa-mi faciliteze consultarea dosarului. Mi-a spus ca va face acest lucru abia dupa 30 de zile de la depunerea de catre mine a unei cereri scrise in acest sens . Exista o prevedere legislativa pentru asa ceva? Nu este sufiecienta o cerere verbala? Cum pot sa am acces mai repede la documentele din acel dosar?

Multumesc frumos!
IP IP Logged
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Incepator.ro